Bio peeling

BIO PEELING –LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW

BIO PEELING Bio Peeling głęboko złuszczający do twarzy i ciała.

W zabiegu na ciało stosujemy peeling do usuwania i zmniejszania rozstępów, likwidacji przebarwień, liftingu pośladków, wygładzenia skóry.

BIO PEELING GREENS – GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE

Metoda głębokiego złuszczania GREENS polega na aktywacji własnych odnawiających mechanizmów skóry. Epiderma umiejętnie izoluje, a następnie odrzuca obce cząsteczki. Mobilizuje naturalne mechanizmy obronne. Podczas wykonywania zabiegu, peeling „prowokuje” aktywną reakcję łańcuchową. Powoduje ona penetrację cząsteczek peelingu w warstwy skóry. Dzięki temu przyśpiesza się złuszczanie naskórka. Epiderma złuszcza się do czwartej warstwy stopniowo delikatnymi, małymi płatkami w ciągu 3-4 dni po zabiegu. Proces złuszczania zachodzi poprzez naturalne mechanizmy obronne naskórka. Polecany do stosowania na różnych częściach ciała: twarz, plecy, pośladki, uda, brzuch, dłonie. Zabieg jest bezpieczny i efektywny.

W odróżnieniu od innych popularnych peelingów głęboko złuszczających, Bio peeling Greens pozbawiony jest składników chemicznych oraz koncentratów, które wywołują podrażnienia na skórze (takie jak kwasy, fenol itd.)

Zabieg stosuje się pojedynczo lub w serii w zależności od potrzeb skóry. Przerwa pomiędzy zabiegami nie może być krótsza niż 2 tygodnie.

 

Seria 1-4 zabiegi.

Jedno miejsce zabiegowe – brzuch, pośladki, biodra  – 250-300 zł,

plecy – blizny potrądzikowe, przebarwienia, trądzik bez zmian ropnych –  300 zł

 

Nie zaleca się wykonywać kilku partii jednocześnie ze względu na nieznaczny ból, który utrzymuje się do kilku godzin po zabiegu (uczucie dużej ilości mikroskopijnych igiełek na skórze).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.