Bio peeling greens

bio-peeling-greensBio Peeling głęboko złuszczający do twarzy i ciała. Likwiduje głębokie, stare przebarwienia nie naruszając funkcji odpornościowych skóry, a także liftinguje, odmładza oraz odświeża naskórek. Dzięki zawartości minerałów oraz sproszkowanych ziół lukrecji, tymianku i alantoiny skutecznie likwiduje blizny potrądzikowe, widocznie spłyca rozstępy oraz wyrównuje koloryt. BIO PEELING GREENS – GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE

Metoda głębokiego złuszczania GREENS polega na aktywacji własnych odnawiających mechanizmów skóry. Epiderma umiejętnie izoluje, a następnie odrzuca obce cząsteczki. Mobilizuje naturalne mechanizmy obronne. Podczas wykonywania zabiegu, peeling „prowokuje” aktywną reakcję łańcuchową. Powoduje ona penetrację cząsteczek peelingu w warstwy skóry. Dzięki temu przyśpiesza się złuszczanie naskórka. Epiderma złuszcza się do czwartej warstwy stopniowo delikatnymi, małymi płatkami w ciągu 3-4 dni po zabiegu. Proces złuszczania zachodzi poprzez naturalne mechanizmy obronne naskórka. Polecany do stosowania na różnych częściach ciała: twarz, plecy, pośladki, uda, brzuch, dłonie. Zabieg jest bezpieczny i efektywny.

W odróżnieniu od innych popularnych peelingów głęboko złuszczających, Bio peeling Greens pozbawiony jest składników chemicznych oraz koncentratów, które wywołują podrażnienia na skórze (takie jak kwasy, fenol itd.)

Metoda jest bezpieczna i efektywna, daje możliwość kontrolowania intensywności zabiegu w zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów.

Przeciwwskazaniem są rozszerzone naczynka krwionośne.

Zabieg może być wykonywany pojedynczo lub w serii w zależności od potrzeb skóry. Przerwa pomiędzy zabiegami nie może być krótsza niż 2 tygodnie.

Twarz – 250 zł

Seria 1-5 zabiegów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.