Oczyszczanie twarzy

oczyszczanie-twarzyOCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKOWE (PEELING KAWITACYJNY) przeznaczone jest dla cer mieszanych i tłustych ze skłonnością do powstawania zaskórników, cer trądzikowych, a także wrażliwych, naczynkowych.

Zabieg wykorzystuje zjawisko kawitacji, czyli kontrolowanego wywoływania drgań w komórkach, które skutkuje wyrzuceniem na powierzchnie skóry wszelkich zanieczyszczeń. Dodatkową zaletą oczyszczania ultradźwiękami jest możliwość eliminacji szkodliwych bakterii przyczyniających się do rozwoju zmian trądzikowych oraz nie możliwa do osiągnięcia przy zwykłym oczyszczaniu głębokość oddziaływania. Oczyszczanie ultradźwiękowe możemy z powodzeniem wykonywać na skórze ze skłonnością do powstawania teleangiektazji (pękania naczynek). Dodatkową zaletą kawitacyjnego oczyszczania twarzy jest delikatny mikromasaż i pobudzenie naturalnych zdolności regeneracyjnych skóry. Zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny – włókien odpowiedzialnych za młody wygląd cery, zamieniając oczyszczanie naskórka w prawdziwy zabieg pielęgnacyjny.

 

OCZYSZCZANIE MANUALNE  stosujemy w przypadkach, w których przy pomocy ultradźwięków nie da się usunąć wszystkich głęboko położonych zaskórników. Zabieg polega na ręcznym usuwaniu zanieczyszczeń. Aby oczyszczenie skóry nadmiernie nie obciążało cery, przed zabiegiem należy ją bardzo głęboko zmiękczyć i nawilżyć. Do tego celu stosuję specjalny żel mocno nawilżający, który jednocześnie przygotowuje skórę do oczyszczania,  jest to metoda  tzw. zimnej hydratacji – bez użycia wapozonu. Na zakończenie każdego zabiegu nakładana jest specjalna maska wyciszająca, łagodząca podrażnienia i przeciwzapalna.

 

OCZYSZCZANIE MANUALNE (przygotowanie skóry, oczyszczanie, prądy d’arsonvala, ampułka/serum, maska, krem) – 120 zł    (90 min.)

 

OCZYSZCZANIE MANUALNE Z MASAŻEM – 140 zł (120 min.)

OCZYSZCZANIE MŁODZIEŻOWE do lat 18. – 70 zł (90 min.)

 

PEELING KAWITACYJNY(twarz, szyja, dekolt) – 60 zł (30 min)

 

PEELING KAWITACYJNY Z SERUM I MASKĄ- 100 zł (60 min)

 

PEELING KAWITACYJNY Z SERUM, MASKĄ I MASAŻEM – 120 zł (90 min)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.